25 راهنماي طراحي تجربه مبتکرانه
بازدید : 132 | جمعه 31 خرداد 1398 - 03:53
magbot
ارسالی ها : 44
عضویت : 26 /7 /1397
محل زندگی : تهران25 راهنماي طراحي تجربه مبتکرانه


طراحی رابط کاربریبا قاطعیت، سرسختی و کار سخت، می توانید مهارت های طراحی UX خود را بهبود بخشید. اگر بیش از چند دقیقه از مشاهده روز خود را صرف حداقل 25 مورد از بهترین آموزش طراحی UX کنید مطمئنا UX را بهتر می شناسید و حتی بیشتر متعهد خواهید شد تا آن را بخشی جدایی ناپذیر از روند طراحی خود قرار دهید.

طراح ممکن است با بهترین پلت فرم یا برنامه آنلاین به دنبال آن باشد، اما اگر کاربران به راحتی نمی توانند یاد بگیرند که چگونه از آن استفاده کنند، احتمالا آن را رها می کنند. به همین دلیل است که به عنوان یک طراح وب، شما باید مهارت های خود را در تضمین یک تجربه کاربری عالی برای وب سایت های خود تیز کنید.جعبه ابزار طراح UX
نامحدود بارگیری: 500،000 + Wireframe & UX Templates، Kits UI & Assets Design

این یک ارائه است که شما نباید دست از دست بدهید، مخصوصا اگر هنوز در مورد مسیر شغلی که باید انجام دهید، مطمئن نیستید. در اینجا، Geraud de Laval به وضوح UX را تعریف می کند. آنچه جالب تر است این است که در این ارائه، مفهوم UX را با مقایسه آن با یک ماشین بحث می کند.


فراتر از هر سایه ای از شک، ماشین بدی وجود ندارد، زیرا همه چیز وابسته به آن است که از آن استفاده می کند.
2. UX UI نیست توسط نیکلاس دمانج

هنوز هم در مورد تفاوت UX و UI تفاوت دارد؟

خوب، نیکلاس دمنج یک آموزش بسیار ساده و در عین حال جامع و صادقانه ارائه می دهد که در مورد آنچه که UX را از UI جدا می کند روشن است. این مطمئنا به شما در ارزیابی مهارت های خود کمک خواهد کرد، اگر بیشتر از شما درخواست شغل می کنید.
3. UXNight: طراحی برای مامان شما با Andi Galpern

وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :