بهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل
بازدید : 142 | جمعه 10 خرداد 1398 - 00:23
magbot
ارسالی ها : 44
عضویت : 26 /7 /1397
محل زندگی : تهرانبهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل

ترندها و ایده هاChatbots یک مفهوم است که برای مدتی در مطرح بوده است، اما به تازگی به عنوان یک فرصت است که شما نمی خواهید در طراحی برنامه تلفن همراه آن را از دست دهید.


با پیشرفت در علم کامپیوتر و یادگیری ماشین، فرصت های توسعه chatbots اکنون ظاهرا بی پایان است. همانطور که توسعه دهندگان و کسب و کارها اکنون می دانند که چگونه می توانند مزایا را برای محصول یا پشتیبانی اعمال کنند.


در این مقاله ما قصد داریم برخی از بهترین پیاده سازی های chatbots را در طراحی برنامه موبایل بررسی کنیم، نگاهی به مشکلات و تجزیه و تحلیل طراحی آنها بسیار موثر است.طراحی مفهومیRay-Ban

این طراحی مفهومی یک نمونه عالی برای شروع کار است. این نمونه بر چت با جملات زندگی روزمره ما تأکید دارد. امکانات این طرح مفهومی با مثال های جالب هیجان انگیز است. از پیاده سازی مبتنی بر کارت بسیار موثر است و همچنین واقعیت افزوده طراحی شده بسیار ساده و آسان است .


این طراحی مفهومی خاص نشان می دهد که چگونه چنین طراحی را می توان با یک برنامه مانند مسنجر یکپارچه کرد. خوب همانطور که ما می بینید شروع پر شتابی است، برنامه های کاربردی مانند این می توانند تجربه خرده فروشی آنلاین را بهبود و جایگزین شوند.


پیام رزرو


پیاده سازی chatbots در برنامه تلفن همراه برای شروع می تواند یک جدول پیام رزرو و پیش فرض باشد که صرفا با مشخص کردن جزئیات یک سطر را برگرداند. مثال بسیار ساده و واقع گرایانه، مدل پیام رزرو است که به شدت بر نظم و محتوای پیام شما به منظور ایجاد نتیجه مطلوب متکی است.
آوا

آوا یک نمونه ربات چت است که طراحی شده است. یک طراحی رسمی ، به جای استفاده از صفحه کلید با دکمه های پویا، Ava جایگزین شده است. و اجازه می دهد تا تجربه کاربری سریع تر شود، البته ترفندی است که کمک می کند تا محدودیت های chatbot را مخفی کند.Duolingo

Duolingo مثال دیگر از برنامه های چت منحصر به فرد و هیجان انگیز که می تواند مشکلات را حل کند. در Duolingo، قابلیت Chatbot اجازه می دهد تا تعامل و گفتگو به منظور بهبود تجربه یادگیری زبان موثر باشد. در این طرح، از محتوای چند رسانه ای زیادی برای ایجاد پیام های متنی بر چت استفاده شده است.

مقالات مرتبط30 وب سایت با طراحی زیبا برای الهام شما
بهینه سازی طراحی UI در موبایل برای تجربه تاچینگ بهتر
الهام بخش، خلاقانه؛ طرح های بسته بندی دوستار محیط زیست
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :