دو ویزای شینگن مربوط به کشور انگلیس
بازدید : 182 | شنبه 03 آذر 1397 - 11:14
viem
ارسالی ها : 2
عضویت : 21 /7 /1397
محل زندگی : تهران

ویزای شینگن توریستی
افرادی که خارج از منطقه شینگن هستند و قصد سفر و سیاحت از کشور انگلیس را دارند باید ویزای شینگن کوتاه مدت که ویزای شینگن توریستی نامیده می شود را اخذ کنند. ویزای توریستی انگلستان فقط به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح یا دیدار با خانواده می‌خواهند به این کشور سفر کنند. روش درخواست و صدور ویزای توریستی انگلستان همانند سایر کشورهای عضو شینگن است به این صورت که در ابتدا باید فرم تقاضای ویزای شینگن انگلستان را به صورت آنلاین در وبسایت سفارت یا کنسولگری انگلیس تکمیل کنید. پس از انجام این مراحل، ایمیلی در مورد وقت ملاقات به صورت خودکار برای متقاضی ارسال خواهد شد. مدت زمان لازم برای انجام مراحل ویزا و رسیدگی به درخواست شما حدودا ۲۰ روز کاری است.ویزای شینگن تحصیلی انگلیس
فرد مورد نظر برای درخواست ویزای شینگن تحصیلی جهت ادامه تحصیل در انگلستان باید توسط یک ارائه دهنده ی آموزش عالی که شناخته شده باشد، حمایت مالی شود. منظور از حمایت مالی این است که این مؤسسه شما را به عنوان یک دانشجو پذیرفته است و می تواند تأیید کند که شما دوره ی تحصیلات تکمیلی واقعی خود را با آنها به گونه ای خواهید داشت که امکانات مورد نیاز مهاجرت به انگلستان را برای شما برآورده می کند.
لازم به ذکر است که انگلستان یکی از محبوب ترین مراکز تحصیلات تکمیلی در جهان است. در حقیقت، بیش از 400 هزار دانشجوی بین المللی در کشور انگلستان مشغول به تحصیل هستند.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :