roozferight
ارسالی ها : 1
عضویت : 2 /3 /1396
محل زندگی : tehranنگاهی به آخرین روند طراحی اپلیکیشن موبایل تجارت الکترونیک

ترندها و ایده هاپیشرفت های قابل توجهی در فن آوری تلفن همراه بوجود آمده است که امکان ایجاد ویژگی هایی نظیر Apple/Android Pay در برنامه ها و همچنین تراشه های NFC برای پرداخت آسان را فراهم کرده است. دیگر نیازی به تایپ کردن شماره های طولانی کارتهای اعتباری نیست. سریع تر و آسان تر راه برای خرج پول در دستگاه های تلفن همراه میسر شده.
در این مقاله ما قصد داریم به برخی از آخرین روند طراحی رابط کاربر در برنامه های تجارت الکترونیک تلفن همراه نگاه کنیم.

آیکون ها بیشتر و فراوان در برنامه های تجارت الکترونیک موبایل استفاده می شوند. آنها موجب هیجان بصری و همچنین بهبود تجربه کاربری شده اند و به کاربران در پیدا کردن دسته ها و ایجاد یک سلسله مراتب بصری از لیست ها و اقلام محصول کمک می کنند.
آنها به برنامه شخصیت بیشتری بهدهند و شرکت ها را قادر می سازد تا از طریق جنبه بصری نام تجاری خود را به طراحی برنامه منتقل کنند.


تعاملات و انیمیشن ها

بسیاری از اپلیکیشن های تجارت الکترونیک در حال پیدا کردن راه های نوین برای بهبود تجربه کاربر خود از طریق استفاده از انیمیشن هستند که به کاربر امکان تجسم هر عمل را در اپلیکیشن می دهد و باعث می شود که برنامه از طریق استفاده از جنبه هایی مانند انیمیشن لذت بخش تر باشد.

طراحی تعاملی همچنین تبدیل به یک بخش کلیدی از برنامه های تجارت الکترونیک شده است، زیرا شرکت ها به دنبال فرآیند پرداخت سریع تر و آسان تر از همیشه هستند. پیشرفت هایی مانند اپل و Android Pay تاثیر بزرگی را برای سهولت چک کردن ایجاد کرده اند و تنها نیاز به اثر انگشت برای خرید دارند.


تاثیر بصری

بسیاری از شرکت ها به دنبال ایجاد تجربه ای چشمگیر برای مصرف کنندگان و کاربران هستند. این نشاندهنده حرکتی است که از طرحهای بی روح در سال های پیشین تاکنون به سمت خلاقیت و رنگ داشته اند.
در نتیجه، ما شاهد استفاده بیشتر از عناصر عمیق، گرادیان درخشان، تایپوگرافی بزرگ خلاقانه هستیم. این به برنامه اجازه می دهد تا از بقیه رقبا در بازار خود جدا شود و تجربه کاربری خود را برای مطابقت با کاربر و محصول مورد نظر سفارشی کند.کدام روند روند تجارت الکترونیک را در طول بقیه سال 201۸ در حال توسعه می بینید؟


مقالات مرتبط30 نمونه طراحی WebGL خیره کننده
50 تم زیبای طراحی لوگو برای الهام گرفتن
بهترین شیوه های طراحی وب برای مقابله با وب سایت رقیب
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :