چشمانی جذاب با اکستنشن مژه
بازدید : 264 | پنجشنبه 07 تیر 1397 - 08:44
kamand-new
ارسالی ها : 2
عضویت : 7 /4 /1397داشتن مژه هایی بلند و جذاب خواست تمامی بانوانی است که به زیباتر شدن فکرمی کنند. جذابیت چشم ها تاثیری شگرف در زیبایی دارد و یکی از عناصری که چشم ها را زیباتر نشان می دهد مژه های بلند و لطیف است. ازین رو بانوان همواره به دنبال راهی برای زیباتر جلوه دادن چشم ها بوده اند. در گذشته های دور بانوان چشمان خود را با سرمه زیبا و جذاب می ساختند‌. امروزه با گذشت سال ها روش های جدیدی برای زیبایی چشم به کار گرفته می شود.
یکی از این روش های جدید اضافه کردن مژه و به عبارتی اکستنشن مژه میباشد. از آنجا که عمده ی زیبایی چشم ها به مژه ها ی فرد بستگی دارد، اکثریت افراد برای دو چندان نمودن زیبایی صورت و چشم های خود از اکستنشن مژه بهره میبرند. ولی نکته ی حائز اهمیت این است که تمامی جوانب مربوطه رعایت گردد تا عملیات اکستنشن با موفقیت و بدون آسیب انجام گیرد. انواع استکشن مژه و شرایط کاشت مژه در مقاله ذیل شرح داده می شود.

اکستنشن مژه و انواع آن

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم، اکستنشن مژه عبارت است از اضافه نمودن مژه برای افزایش زیبایی و یا در برخی موارد برای جبران کم بودن تعداد تارهای مژه، این عمل به روش های مختلف و در انواع متفاوت انجام میگیرد که به طور معمول به دو روش کلی زیر میباشد :
۱.کاشت مژه به صورت دائم
۲.کاشت مژه به صورت طبیعی و ترمیمی

کاشت مژه به صورت دائم

همانطور که از عنوان مطلب پیداست در این روش مژه های فرد را به طور دائم و با استفاده از عمل جراحی اضافه کرده و باعث حجیم تر شدن مژه های فرد میشوند. در علم پزشکی از این روش برای افرادی که مژه ندارند یا بسیار کم دارند تحت عنوان پیوند مژه به صورت طبیعی یاد میگردد. البته هزینه های این روش بستگی به نوع مژه های فرد دارد طبیعی است که هرچه مژه های فرد کم تر باشد،هزینه ی جراحی آن بیشتر خواهد بود.

کاشت مژه به صورت موقت یا ترمیمی

در این روش فرد با مراجعه به بهترین سالن زیبایی در اصفهان و کار بلد اقدام به کاشت مژه به صورت موقت و ترمیمی می نماید. آرایشگر مربوطه بعد از بررسی مژه های مراجعه کننده بسته به سلیقه ی فرد از کاشت مژه بهره میگیرد. منظور از سلیقه این است که برخی برای کمی پرشدن مژه ها اقدام به کاشت مینماید ولی برخی دیگر برای کامل پر شدن مژه ها این کار را انجام میدهند که بسته به شرایط نوع کاشت مژه انتخاب میشود. از طرفی فرد مراجعه کننده باید برای ماندگاری زیبایی مژه های کاشته شده هر چند وقت یکبار برای ترمیم به سالن زیبایی مربوطه مراجعه نماید.


ماندگاری اکستنشن مژه

بعد از کاشت مژه توسط ارایشگر سالن ارایش و زیبایی کمند ، مراجعه کننده باید برای ترمیم آن هر چند وقت یکبار به آرایشگاه مربوطه مراجعه نماید، معمولا بر اساس گزارشات و طبق تجربه اگر فردی قصد ترمیم را داشته باشد، معمولا بعد از دو تا چهار هفته به آرایشگاه مراجعه مینماید. ولی اگر فرد تمامی نکات مربوط به نگهداری مژه های اکستنشن شده را رعایت نماید این وعده ی زمانی به شش هفته افزایش می یابد.

ریزش مژه های طبیعی به واسطه ی اکستنشن مژه

اگر فرد به آرایشگاه معتبری که از وسایل مناسب و استاندارد کاشت استفاده میکند مراجعه نماید و خود نیز بعد از کاشت مژه های مصنوعی تمامی نکات لازم که در بهترین سالن عروس در اصفهان نیز توصیه می شود را در ادامه به آنها میپردازیم رعایت کند، احتمال ریزش مژه های طبیعی تقریبا وجود ندارد و این امر موجب میشود تا فرد علاوه بر افزایش زیبایی اش به سلامت جسمش آسیبی نزد.

روش برداشتن مژه های اکستنشن شده

اگر فردی به هردلیلی اعم از خستگی یا حتی عوض نمودن مدل مژه های خود اقدام به برداشتن مژه های مصنوعی نماید، حتما باید به آرایشگاهی که در ابتدا اقدام به کاشت مژه های مصنوعی نموده است، مراجعه کند چرا که هر چسبی که برای کاشت مژه استفاده میشود ریموور یا به عبارتی محلول پاک کننده ی خاص خود را دارد و نمیتوان با محلولی غیر از آن اقدام به پاک کردن و از بین بردن نمود.

منع استفاده از روش های کاشت مژه

اگرچه اکثریت افراد به زیبایی و جذابیت کشش دارند و خواهان افزایش زیبایی خود می باشند ولی نکته ی قابل توجه این است که حتما باید از انجام مواردی که موجب آسیب رساندن به شخص می شود و یا حتی بیماری را تشدید می نماید خودداری نمود. بنابراین بهتر است افرادی که ناراحتی چشمی دارند از کاشت مژه استفاده نکنند تا بیماری های چشمشان افزایش نیابد.

مراقبت های بعد از اکستنشن مژه

سعی کنید بعد از کاشت مژه تا ۲۴ ساعت از هرگونه آبی که موجب ضعیف شدن کاشت می شود و یا حتی باعث نچسبیدن چسب مورد نظر میگردد دوری کنید. اکثریت ارایشگرها توصیه میکنند تا از هرگونه ریمل ضد آب قبل از کاشت مژه دوری نمایید. چرا که این نوع از ریمل ممکن است بر روی مژه باقی مانده و موجب عدم چسبیدن کامل مژه ها شود. تا چند روز بهتر است از رفتن به سونا و جکوزی جلوگیری شود، چرا که آب داغ اثر چسب را سریع تر از بین میبرد.
اگر قصد کم کردن و به عبارتی کندن مژه های خود را دارید به هیچ عنوان از دست خود استفاده نکنید. این امر موجب کنده شدن مژه های اصلی شما میشود، بهتر است از مواد محلولی که مختص جدا کردن مژه ها هستند استفاده کنید.
در ابتدای کاشت ریختن مژه ها طبیعی است ولی برای جلوگیری از هرگونه آلرژی بهتر است در ابتدا نیمی از مژه ها کاشته شود و بعد در صورت عدم آلرژی نیمی دیگر را نیز اکستنشن نمایید. بعد از کاشت مژه ها به هیچ عنوان از فر مژه استفاده نکنید چرا که این کار موجب شکسته شدن و سپس کنده شدن مژه های اصلی شما میشود.
همه ی نکاتی که در مورد اکستنشن مژه به آن اشاره کردیم، باید رعایت گردد تا از ضررهای بعدی که ممکن است در صورت عدم رعایت پیش آید جلوگیری شود. بهتر است برای موارد مهم این چنینی که سلامت چشم و مژه های شما در خطر است به سالنی معتبر و دارای کادری مجرب و حرفه ای مراجعه نمایید. سالن زیبایی کمند در اصفهان با رعایت تمامی نکات مهم بهداشتی ، کادری حرفه ای را جهت استکشن مژه به کار گرفته است و آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز در اصفهان میباشد. جهت گرفتن وقت قبلی و مشاوره با کارشناسان از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت اقدام فرمایید.

وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :