طراحی سایت در بازاریابی
بازدید : 342 | سه شنبه 16 خرداد 1396 - 19:55
novinwebsite
ارسالی ها : 3
عضویت : 16 /3 /1396

طراحی سایت امروزه به عنوان مهمترین راهکار فروش نقش بسیار زیادی در بازاریابی در تمام شرکت های دنیا را دارد و تمام مدیریت های فروش به دنبال بهترین تجارت و ارائه محصول خود از این طریق هستند در این مقاله به نقش طراحی سایت حرفه ای در بازاریابی خواهیم پرداخت.
امروزه در تمام دنیا ویزیتور ها که به‌عنوان نماینده فروش یک شرکت درتمام روزها و با توجه به نوع کالا جهت متقاعد کردن خریدار اقدام به دریافت سفارش می‌کردن جای خود را به دنیایی اینترنت و سایت های حرفه ای داده اند یک شرکت با طراحی سایت مناسب و سئو حرفه ای رشد زیادی در بازاریابی کرده است.
مزایایی طراحی سایت در توسعه بازاریابی
از مزیت های طراحی سایت که شرکت ها را به خود جذب کرده می توان به موارد زیر اشار کرد:
· امکان معرفی شرکت در تمام دنیا
· هزینه ای کم
· بازاریابی سریع
· معرفی همه ای محصولات
· حذف رابطه ها
· طراحی سایت در زبان های مختلف
· نامحدود بودن مکان جغرافیایی
· دسترسی متنوع
· دسترسی در تمام زمان ها
· مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
· رضایت مشتریان
· گارانتی
· برند سازی
· و غیره …

امکان معرفی شرکت در تمام دنیا
شرکت ها با طراحی سایت و سئو می توانند تجارت خود را در تمام جهان توسعه داده و از رقبای خود در زمینه ای بازاریابی سبقت بگیرند و محصولات خود را سریعتر به کشورهای دیگر معرفی کنند.
هزینه ای کم
در گذشته مدیریت سنتی و استغاده از ویزیتورها هزینه ای زیادی برای شرکت ها داشت مدیریت ویزیتورها آموزش آنها اما بعد از آشنایی با علم سئو و طراحی سایت و حذف سیستم سنتی نه تنها شرکت محصولات خود را سریع معرفی می کند بلکه هزینه های قبلی به کلی از بین می رود.
بازاریابی سریع
طراحی سایت به شما کمک می کند که به صورت آنلاین و سریع محصولات خود را معرفی کنید.
معرفی همه ای محصولات
در گذشته یک شرکتی که محصولات زیادی داشت به معرفی مهمترین محصولات خود می پرداخت اما امروزه با طراحی سایت به راحتی همه ای تولیدات خود را بدون هزینه و بدون رابطه معرفی می کند.
حذف رابطه ها
تلاش تمام شرکت ها همیشه برای حذف رابطه ها بوده تا هم در ارتباط با مشتری و هم قیمت مناسب بازار را از دست ندهندطراحی سایت این قدرت را به تولید کننده می دهد که بصورت مستقیم خریدار با فروشنده ارتباط برقرار کند.
طراحی سایت در زبان های مختلف
طراحی سایت این قدرت را به شما می دهد تا در تمام کشورها به زبان همان مردم محصولات خود را معرفی کنید و بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
ارتباط با مشتریان و رضایت آنها یکی از اهداف اصلی شرکت ها می باشد و طراحی سایت این امکان را برای سازمانها و تجارت ها فراهم می کند. تا با رضایت و جذب آنها مشتریان دائمی برای خود داشته باشد.
برند سازی
یکی از آروزهای همه شرکت ها تبدیل شدن به یک برند است طراحی سایت و سئو حرفه ای یکی از پل های رسیدن به این هدف می باشد که شرکت بتواند نام خود را بر سر زبان ها بیاورد و با برند شدن خود مشتریان محصولات را دهان به دهان تبیلغ و بازاریابی کرده.
نتیجه گیری
طراحی سایت و بهینه سازی سئو در دنیای تجارت یکی از مهمترین راهکارها برای رسیدن به بهترین بازریابی و فروش محصولات می باشد که به شما این قدرت را می هد با کمترین هزینه در تبلیغات مشتریانی وفادار و فروشی باورنکردنی داشته باشید امروزه از تجارت کوچک خانگی تا بزرگ ترین کارخانجات دنیا از طراحی سایت و سئو بهینه سازی شده به عنوان بزرگترین ابزار فروش استفاده می کنند.
منبع: طراحی سایت
امضای novinwebsite


طراحی سایت
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :